design, development, branding & online marketing

design, development, branding & online marketing

İstanbul merkezli Çevrimiçi Reklam, tasarım, marka geliştirme, yazılım geliştirme ve dijital pazarlama konularında faaliyet göstermektedir.
Beyin Fırtınası, Tasarım – Çözümleme

Beyin Fırtınası, Tasarım – Çözümleme

Websiteniz, sosyal medyanız ve ya dijital reklamlarınız, ihtiyacınız her ne ise sizler için en iyi, en doğru ve sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Hayallerin gerçekleştiği bu aşamada fikirleri, teker teker hayata geçiriyoruz.
Fikirler, hünerli ellerle hayat bulur

Fikirler, hünerli ellerle hayat bulur

Hedefleriniz için tüm mecralarda çözüm üretmeyi ilke edindik. Ekibimiz de bu yolda sizlere, tasarım, web yazılım,  sosyal medya ve dijital reklam alanlarında 360 derece proje ve çözümlerle sonuç odaklı hizmetler vermek için, tüm deneyimini ortaya koyuyor.
Dijital Strateji ve Danışmanlık

Dijital Strateji ve Danışmanlık

Ticaretinizin dijital platfromlardaki ihtiyaçlarını ve sizlerin isteklerini göz önünde bulundurarak geri dönüşü etkili çözümlerle, markanızı dijitale entegre ediyoruz. Dijital dünyanın dinamikleri doğrultusunda, daha ilk adımdan satışlarınızı yükseltmek amacıyla çözümler üreterek, e-ticaret danışmanlığı ve yönetimini markalarımıza sunuyoruz.


Yaptığımız İşler

Sizin markanız, Çevrimiçi Reklam’ın markası! Bu doğrultuda; Markamızı, hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız için en iyi çözümler ve doğru planlamayla müşterileriniz ile bir araya getiriyoruz.
Modüler İş Yapısı.

İşinizde hızlı ve efektif sonuçlar alabilmek için, çalışma yapımız esnek ve çözüm odaklıdır.

Optimum Fayda.

Temel prensibimiz A’dan Z’ye işimizin her aşamasında şirketinizin yüksek karlılığını gözetmektir.

 Glabal Uyumluluk.

Tüm platformlarda doğru sonuçlar alabilmek adına, global ölçekte geçerli tüm uyumluluk sertifikaları ile çalışmaktayız.

Sade, düzenli ve şık.

Nihai ürün arap saçına dönmemeli. Hedef kitlesine odaklı kullanımı kolay, derdini kısa yoldan en efektif biçimde anlatan kreatif işleri üretiriz.

 İnternette Ticaret.

Son kullanıcıya direk ürün satışı, affiliate, CRM, dijital reklam yönetimi konularında tüm yolları sizinle birlikte katederiz.

Tam dökümantasyon.

Düzenli raporlamalar ve analizlerimizle birlikte işinizin sürekliliği, doğru yolda devam etmesi için rehberiniz oluyoruz. • Proje Kargo Yat Taşımacılık
  Proje Kargo Yat Taşımacılık
 • Defans Patent
  Defans Patent
 • Özsar Tekstil
  Özsar Tekstil
 • Dizi-Mania
  Dizi-ManiaBizimle iletişime geçmek için buraya tıklayın!

WordPress Theme / Framework

 • "Every man must decide whether he will walk in the light of creative altruism or in the darkness of destructive selfishness." "Every man must decide whether he will walk in the light of creative altruism or in the darkness of destructive selfishness." August 24, 2015

  Martin Luther King, Jr

 • 5 out of 5 based on 17 reviews